Usługi

Nadruki na namiotachNADRUKI

Wszystkie nasze produkty umożliwiają naniesienie nadruków odpornych na warunki atmosferyczne.
Na zamówienie, realizujemy pełne oznakowanie namiotów.

Informacja: +48 502 389 893

 

Serwis - Montaż - Wynajem

 

 

MONTAŻ - SERWIS - WYNAJEM NAMIOTÓW

Z naszą ofertą na wynajem namiotów wychodzimy do szerokiego grona klientów. Duży wybór produktów, pod kątem rozmiarów oraz trzy warianty kolorystyczne, pozwalają na organizowanie dużych i małych przedsięwzięć. Doskonale wiemy, że coraz popularniejsze stają się hale namiotowe, wynajem jest natomiast dobrym rozwiązaniem w przypadku jednorazowej imprezy.  

Nasze produkty pozwalają w sposób szybki, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki, zorganizować przestrzeń, odpowiednią dla wielu zastosowań. Klient biznesowy może zorganizowac dzięki nim imprezę integracyjną , piknik rodzinnych czy stoisko targowe w każdych warunkach atmosferycznych. Wynajem namiotów przez osoby indywidualne pozwala na zorganizowanie uroczystości rodzinnych na świeżym powietrzu, takich jak wesele czy kinderbal.  

 

Pewnym rozwiązaniem jest budowa stałej powierzchni magazynowej czy kupno produktu, jakim są hale namiotowe. Wynajem zdaje się być jednak korzystniejszym rozwiązaniem, gdyż ogranicza koszty budowy i użytkowania, jak też stanowi rozwiązanie mobilne.

Jeśli są Państwo zainteresowani nasza ofertą zapraszamy do konsultacji telefonicznej.

Zapytania prosimy kierować na maila: biuromastermarket@gmail.com
lub telefonicznie:

+48 600 948 906