Solidne namioty magazynowe

Idealne do stosowania przez krótki okres czasu, ale również przez cały rok, nasze namioty magazynowe sprawdzą się w każdym miejscu i o każdej porze roku. Dzięki wyjątkowej solidności idącej w parze z niewielką wagą i łatwością montażu są doskonałym wyborem dla wszystkich, których interesują zadaszenia przemysłowe.

Oferowane przez naszą firmę namioty przemysłowe to wysokiej jakości konstrukcje, które spełnią wszystkie powierzone im zadania. Są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak deszcz czy promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki zwiększonej gramaturze doskonale znoszą porywisty wiatr, są niezawodne w trakcie załamania pogody. W porównaniu do innych namiotów, każdy namiot magazynowy z naszej oferty posiada solidną ramę podłogową oraz dodatkowe wzmocnienia przy dachu i bocznych konstrukcjach.

Namioty Master Market mające charakter przemysłowy to również wysoka funkcjonalność - wyposażone są między innymi w wygodny w obsłudze zamek błyskawiczny służący za otwór wejściowy.

Wszystkim, którzy poszukują sprawdzonych i solidnych rozwiązań, aby stworzyć tymczasowe lub całoroczne hale magazynowe polecamy nasze namioty przemysłowe, będące synonimem wysokiej trwałości, bezpieczeństwa i niezawodności.

Pokaż:
Sortuj według:
Namiot Professional 6x12x2,6 m
Namioty serii Professional to najcięższa i najtrwalsza konstrukcja, dodatkowe wzmocnienia boczne i m..
5,600.00 PLN
Netto: 4,552.85 PLN
Namiot Professional 8x12x3m
Namioty serii Professional to najcięższa i najtrwalsza konstrukcja, dodatkowe wzmocnienia boczne i m..
9,000.00 PLN
Netto: 7,317.07 PLN