Dmuchane namioty imprezowe

Przygotowując się do organizacji imprezy w plenerze należy zadbać o wszystkich jej uczestników. Osobne miejsce należy się osobom określanym mianem VIP, inne powinno być przygotowane dla prasy, osobne dla gości specjalnych. Z myślą o wszystkich wymagających profesjonalnych kącików do wykonywania swoich zajęć przygotowaliśmy dmuchane namioty pneumatyczne, charakteryzujące się niemal piórkową wagą, wysoką mobilnością oraz łatwym montażem.

Jednak dmuchane namioty pneumatyczne nie zawsze oznaczać muszą namioty na imprezy. Są to doskonałe konstrukcje eventowe, które z powodzeniem sprawdzą się jako stoisko handlowe czy ogródek gastronomiczny. Chętnie wykorzystywane są przez wiele przedsiębiorstw do organizacji spotkań integracyjnych czy nawet zadaszenia w trakcie szkoleń czy konferencji. To doskonałe rozwiązanie na imprezy firmowe, w trakcie których współpracownicy mogą integrować się ze sobą. Nasze namioty dmuchane znajdują zastosowanie również w ratownictwie medycznym – dzięki dobrej widoczności mogą służyć jako punkt opatrunkowy lub centrum kierowania akcją. Jednak multifunkcjonalność to zaledwie jedna z cech naszych konstrukcji – namioty Master Market są wyjątkowo łatwe w rozłożeniu. Wystarczy zaledwie 10 minut by ze spakowanego poliestru powlekanego PCV stworzyć rozłożystą, niezwykle atrakcyjnie prezentującą się konstrukcję.

Wszystkim, których interesują namioty eventowe polecamy nasze dmuchane konstrukcje. Idealne do stosowania na nierównych podłożach, a nawet na śniegu sprawdzą się niemal w każdej sytuacji. Różne rozmiary i kolory wykończeń pozwolą dopasować je do profilu konkretnego rodzaju wydarzenia.

Polecamy - dmuchany namiot imprezowy Master Market to dobry wybór!

Pokaż:
Sortuj według:
Namiot Dmuchany 3x6 m
Oferujemy napełniane powietrzem namioty, wykonane z poliestru powlekanego PCV. Rozmiar namiotu: 3..
3,500.00 PLN 2,850.00 PLN
Netto: 2,317.07 PLN