Buduj świadomość marki przy pomocy namiotów targowych

Namioty targowe Master Market zaprojektowane zostały z myślą o różnego rodzaju targach branżowych. Pozwalające na w pełni zindywidualizowany wygląd, wyróżniające się wysoką funkcjonalnością oraz atrakcyjnymi cenami, są gwarancją zadowolenia z zakupu. Polecamy je wszystkim, którzy chcą zaprezentować swoją działalność w atrakcyjny sposób!

Nasze namioty targowe, mimo przeznaczenia zawartego w nazwie, doskonale sprawdzą się nie tylko podczas targów. Nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z nich przy okazji festynów, koncertów i innych eventów. Szczególnie, że swoim Klientom udostępniamy możliwość naniesienia indywidualnych nadruków na ścianki, dachy czy inne części konstrukcyjne. W ten sposób można uzyskać skuteczny element kampanii marketingowej realizujący zalecenia brandingu, czyli bycia zapamiętanym u jak największej ilości osób, przebicia się do masowej świadomości.

Jednak nasze namioty targowe to nie tylko atrakcyjny wygląd. Na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżniają się krótkim czasem potrzebnym na montaż oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wystarczy zaledwie 10 minut by namiot stanął na nogach – jest to niezwykle cenna właściwość, którą docenią szczególnie osoby planujące udział w jednodniowych targach. Są przy tym wytrzymałe, solidnie zbudowane, niepodatne na porywisty wiatr czy padający deszcz.

Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Brak produktów do wykazania w tej kategorii.