Polityka prywatności

1. Postanowienia ogólne
1.1 Przedstawione tutaj zasady polityki prywatności obejmują serwis internetowy www.mastermarket.com.pl, którego właścicielem jest firma Zakład Usług Specjalistycznych Ireneusz Nida z siedziba 30-611 Kraków, ul. Beskidzka 37/5 NIP 6792170671
1.2 Korzystanie z serwisu internetowego www.mastermarket.com.pl jest równoznaczne z akceptacją przedstawionych poniżej zasad prywatności. Jeżeli Klient nie zgadza się z którymkolwiek punktem, nie powinien korzystać z serwisu internetowego www.mastermarket.com.pl
1.3. Podmiot gospodarczy nazywamy Klientem od momentu zarejestrowania się w serwisie internetowym www.mastermarket.com.pl, zapisania się na Newslettera lub dowolnej formy kontaktu z firmą . ( telefoniczny, mailowy, poprzez formularz zapytań zamieszczony w serwisie www.mastermarket.com.pl itp. )
2. Dane o Klientach, które zbiera Zakład Usług Specjalistycznych
1.1 Dane zbierane podczas rejestracji w serwisie internetowym www.mastermarket.com.pl:
1.1.1 Rejestracja w serwisie internetowym www.mastermarket.com.pl przeznaczona jest dla podmiotów gospodarczych. Aby skorzystać z niektórych funkcji serwisów należy się zarejestrować.
1.1.2 Podczas rejestracji Klienta podawane są następujące dane: imię, nazwisko, telefon i e mail osoby reprezentującej firmę, nazwę i adres siedziby firmy oraz numer NIP.
1.2. Dane zbierane automatycznie
1.2.1 Podczas wizyty w naszym serwisie internetowym automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty, np. adres IP odwiedzającego, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
1.3. Dane zbierane podczas kontaktu z firmą Zakład Usług Specjalistycznych
1.3.1 Podczas kontaktu z firmą Zakład Usług Specjalistycznych za pomocą telefonu, poczty e mail, Klient przekazuje Zakład Usług Specjalistycznych  swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres e mail, itp.

3. Sposób wykorzystania danych Klientów

3.1 Zakład Usług Specjalistycznych  zobowiązuje się nie udostępniać danych teleadresowych swoich Klientów osobom trzecim. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu właściwego rozliczenia zleceń, dostarczenia ich pod właściwy adres, kontaktowania się z Klientami w sprawie realizacji zleceń oraz informowania ich o istotnych zmianach w ofercie. Bazy danych są odpowiednio zabezpieczone na serwerze a dostęp do nich ma tylko właściciel serwisu.
3.2 Zakład Usług Specjalistycznych zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych informacji drogą elektroniczną do zarejestrowanych Klientów w wyjątkowych sytuacjach, takich jak zmiana: oferty, stałego cennika, numeru rachunku bankowego lub innych danych niezbędnych do poprawnego funkcjonowania serwisu oraz rzetelnej komunikacji z Klientem.
3.3 Jeżeli Klient zapisał się na nasz Newsletter lub wyraził zgodę na jego otrzymywanie podczas rejestracji, wykorzystamy jego dane w celu wysłania mu naszego Newslettera. Aby zrezygnować z otrzymywania newslettera należy wysłać e-mail pod adres biuromastermarket@gmail.com o temacie „Wypisz”.
3.4 Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Klientem, a serwisem internetowym www.mastermarket.com.pl będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytania Klienta.
3.5 W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klientów mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
3.6 W przypadku naruszenia Regulaminu serwisu internetowego www.mastermarket.com.pl , naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, Zakład Usług Specjalistycznych może udostępnić dane Klienta organom wymiaru sprawiedliwości.

4. Zmiana danych

4.1 Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu Logowaniu do konta, Klient może zmienić dane zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki Newslettera.
4.2 Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, gdyż są one częścią rachunku lub faktury.
4.3 Aby usunąć swoje dane zbierane podczas rejestracji należy wysłać e mail na adres biuromastermarket@gmail.com z dokładnym opisaniem prośby dot. usunięcia danych. W przypadku złożenia zamówień za pośrednictwem serwisu internetowego www.mastermarket.com.pl dane mogą zostać usunięte dopiero po zakończeniu wszystkich transakcji.