Gwarantujące stabilność obciążniki do namiotu

Namioty, które Państwu oferujemy, odporne są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak deszcz czy upał. Dzięki temu można z nich korzystać o każdej porze roku. Idealnie sprawdzą się w trakcie upalnego lata czy deszczowej jesieni. Jednak nic nam po wyjątkowych właściwościach ochronnych, jeśli nawet niewielki wietrzyk porwałby rozłożysty namiot wraz ze sobą. Aby zapobiec tego typu sytuacjom proponujemy Państwu obciążniki do namiotu, cechujące się odpowiednim ciężarem oraz wygodą użytkowania.

Wydawać by się mogło, że obciążnik to kawał betonu rzucany na nogę namiotu w celu ochronienia go przed siłą wiatru. Nie jest to do końca zgodne z prawdą. Owszem, dostępne w naszej ofercie obciążniki wykonane są z betonu, jednak w łatwy sposób można je odróżnić od byle płyty cementowej. Przede wszystkim, każdy nasz obciążnik jest wygodny w użyciu dzięki zastosowaniu komfortowego uchwytu. Przy jego pomocy z łatwością go przeniesiemy i postawimy w odpowiednim miejscu. Trzymając nogi namiotu zagwarantuje im pewne zabezpieczenie i wymusi stosowną stabilność. Dzięki wadze oscylującej w okolicach 17 kilogramów daje pewność, że namiot samoistnie nie zmieni swoje położenia.

Zachęcamy do szczegółowego poznania naszej oferty – firma Master Market oferuje różnego rodzaju namioty oraz niezbędne akcesoria pozwalające na ich bezproblemowe używanie.

Pokaż:
Sortuj według:
Obciążnik
Obciążnik do namiotu Obciążnik betonowy z uchwytem. Stanowi pewne zabezpieczenie i wymusza sta..
50.00 PLN
Netto: 40.65 PLN